Yhteystiedot

Kysyttävää asiakaspaikoista?

 

Sijaishuollon asiakasohjaus ja paikkatiedustelut
044 533 5701
Kiireelliset sijoitukset
044 533 5701

Avopalveluiden asiakasohjaus
040 176 4445

Meihin voit olla yhteydessä

HALLINTO

Roosa Koivuniemi
palvelujohtaja,
omistaja
040 027 6222
roosa.koivuniemi@lehmuskolo.fi

Pinja Hakala
liiketoimintajohtaja,
omistaja
041 437 3217
pinja.hakala@lehmuskolo.fi

Mika Laaksonen
henkilöstöjohtaja,
asiakasohjaus
044 533 5701
mika.laaksonen@lehmuskolo.fi

Esa Koivuniemi
hallinnon assistentti
040 140 8850
esa.koivuniemi@lehmuskolo.fi

YKSIKÖNJOHTAJAT

Juho Pihlavamäki
johtaja, Jukola
044 533 5702
juho.pihlavamaki@lehmuskolo.fi 

Tiina Rantala
johtaja, Toukola
044 533 5704
tiina.rantala@lehmuskolo.fi 

Essi Laaksonen
johtaja, Metsämaa
044 533 5703
essi.laaksonen@lehmuskolo.fi

Niina Meritähti
johtaja, Haikaranpesä
040 180 5533
niina.meritahti@lehmuskolo.fi

Sanna Salonen
perhetyön johtaja, SOS UP
040 176 4445
sanna.salonen@lehmuskolo.fi

Lehmuskolo Oy

Vanhakoivistontie 12
28360 Pori

Ajo-ohjeet

Laskutusohjeet
Lehmuskolon laskutusosoite 2022.pdf

Rekisteriseloste
Lehmuskolo-rekisteriseloste.pdf

Palveluyksikkömme

ERITYISYKSIKKÖ JUKOLA

Sauvakoskentie 268 A
29630 Pomarkku
jukola@lehmuskolo.fi

Juho Pihlavamäki
johtaja
044 533 5702
juho.pihlavamaki@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
044 541 1973

Ajo-ohjeet Noormarkusta Jukolaan

LASTEN- JA NUORTENKOTI TOUKOLA

Timpurinkatu 1
28800 Pori
toukola@lehmuskolo.fi

Tiina Rantala
johtaja
044 533 5704
tiina.rantala@lehmuskolo.fi 

Ohjaajat
044 533 5850

ITSENÄISTYMISEEN VALMENTAVA YKSIKKÖ METSÄMAA

Timpurinkatu 1
28800 Pori
metsamaa@lehmuskolo.fi

Essi Laaksonen
johtaja
044 533 5703
essi.laaksonen@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
040 487 1664

PERHETYÖN YKSIKKÖ HAIKARANPESÄ

Sunniementie 166
28260 Harjunpää
haikaranpesa@lehmuskolo.fi

Niina Meritähti
johtaja
040 180 5533
niina.meritahti@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
040 750 8310

Ajo-ohjeet
Sunniementie 166 (Harjunpää)
28260 Ulvila

SOS UP -AVOPALVELUT

Vanhakoivistontie 12
28360 Pori

Sanna Salonen
perhetyön johtaja
040 176 4445
sanna.salonen@lehmuskolo.fi

Kysyttävää asiakaspaikoista?
Asiakasohjaus ja paikkatiedustelut
044 533 5701

MONIPUOLISTA SOSIAALIALAN OSAAMISTA

Arjen tukijat

Panostamme vahvasti henkilökunnan osaamiseen ja hyvinvointiin.

Meillä on upeat ohjaajat ja johtajat, joiden lapsia ja perheitä arvostavasta työotteesta  olemme ylpeitä.

Lehmuskolo Oy

etunimi.sukunimi@lehmuskolo.fi

Kaikki yhteystiedot
Laskutustiedot

 

Muut yhteystiedot

Vanhakoivistontie 12, 28360 Pori
info@lehmuskolo.fi

Sijaishuollon asiakasohjaus ja paikkatiedustelut:
044 533 5701
Avopalveluiden asiakasohjaus:
040
176 4445