Yhteystiedot

Kysyttävää asiakaspaikoista? 

 

Asiakasohjaus ja paikkatiedustelut
044 533 5701
Kiireelliset sijoitukset
044 533 5701

Meihin voit olla yhteydessä

Jussi Leppänen
toimitusjohtaja
040 733 7998
jussi.leppanen@lehmuskolo.fi

Pinja Hakala (perhevapaalla)
varatoimitusjohtaja
041 437 3217
pinja.hakala@lehmuskolo.fi

Mika Laaksonen
avopalvelujohtaja, asiakasohjaus
044 533 5701
mika.laaksonen@lehmuskolo.fi

Roosa Koivuniemi
kasvatustyön johtaja
040 027 6222
roosa.koivuniemi@lehmuskolo.fi

Pirjo Leppänen
FM, erityisopettaja
kognitiivinen psykoterapeutti (YET)
040 508 0577
pirjo.leppanen@lehmuskolo.fi

Esa Koivuniemi
hallinnon assistentti
040 140 8850
esa.koivuniemi@lehmuskolo.fi

Lehmuskolo Oy

Vanhakoivistontie 12
28360 Pori

Ajo-ohjeet

Laskutus
041 437 3217

Palveluyksikkömme

ERITYISYKSIKKÖ JUKOLA

Sauvakoskentie 268 A
29630 Pomarkku
jukola@lehmuskolo.fi

Piia Prinssi
johtaja
044 533 5702
piia.prinssi@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
044 541 1973

Ajo-ohjeet Noormarkusta Jukolaan

PERHETYÖN YKSIKKÖ HAIKARANPESÄ

Sunniementie 166
28260 Harjunpää
haikaranpesa@lehmuskolo.fi

Niina Meritähti
johtaja
040 180 5533
niina.meritahti@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
040 750 8310

Ajo-ohjeet
Sunniementie 166 (Harjunpää)
28260 Ulvila

LASTEN- JA NUORTENKOTI TOUKOLA

Timpurinkatu 1
28800 Pori
toukola@lehmuskolo.fi

Päivi Syrjälä (johtajan sijainen)
044 533 5704
paivi.syrjala@lehmuskolo.fi 

Tiina Rantala (vanhempainvapaalla)
johtaja

Ohjaajat
044 533 5850

SOS UP -AVOPALVELUT

Vanhakoivistontie 12
28360 Pori

Mika Laaksonen
avopalvelujohtaja, asiakasohjaus
044 533 5701
mika.laaksonen@lehmuskolo.fi

ITSENÄISTYMISEEN VALMENTAVA YKSIKKÖ METSÄMAA

Timpurinkatu 1
28800 Pori
metsamaa@lehmuskolo.fi

Essi Laaksonen
johtaja
044 533 5703
essi.laaksonen@lehmuskolo.fi

Ohjaajat
040 487 1664

Kysyttävää asiakaspaikoista?

Asiakasohjaus ja paikkatiedustelut
044 533 5701

MONIPUOLISTA SOSIAALIALAN OSAAMISTA

Arjen tukijat

Panostamme vahvasti henkilökunnan osaamiseen ja hyvinvointiin.

Meillä on upeat ohjaajat ja johtajat, joiden lapsia ja perheitä arvostavasta työotteesta  olemme ylpeitä.

Lehmuskolo Oy

etunimi.sukunimi@lehmuskolo.fi

Kaikki yhteystiedot
Laskutustiedot